Kronika

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Červený hrádek - 5.7.2013

Tak po roce a půl (omlouvám se) nastal opět čas napsat něco do kroniky. Už dlouho se zde nic neobjevilo, takže vás prvně uvedu do obrazu. Hráli jsme, všude možně. Tak jako obvykle :) Zažili jsme plno různých věcí, naštěstí většinou pozitivních. S Milošem jsme se už sehráli a udělali některé hodně dobré fláky. A docela to šlape ;)

Jinak teď k té akci. Na Červeném hrádku jsme ještě nikdy nehráli (tedy v této sestavě). Měli jsme trochu obavy o počasí, ale hlavně o lidi. Co si totiž kluci pamatují, tak že tam nikdy moc lidí nechodí. Takže, aniž bysme věděli, do čeho jdeme, vyrazili jsme směr zábava. Hned ze začátku to ovšem začalo vypadat nadějně, protože jak většinou bývá prázdno, tak zde se již scházeli první účastníci. No a pak dokonce dorazily autobusy no a… Rozjela se skvělá zábava. Lidí hodně, tak, jak to patří. No prostě dobrá akce :) My jsme se bavili, doufáme, že ostatní také. No a třeba příští rok zase :)

Plesová sezóna 2012 - 26.2.2012

Tak, a je to za námi. Další protančená (promuzicírovaná) zima. A že to letos nebylo vůbec špatné. Podívali jsme se jak na známá místa, tak i na některá nová. Všechny plesy se vydařily, hlavně, jako každý rok, ples Motorpalu v Jemnici, kde se sejde vždy několik set lidí a všichni to rozjedou naprosto naplno – a to nás baví. Další skvělý ples, pro nás premiéra, byl školní ples v Budkově, kde jsme byli velice mile překvapeni počtem hostů a jejich skvělou náladou. No a teď už aspoň pár víkendů zasloužený odpočinek. Těšíme se na další rok!

Vivat Barchan - 17.6.2011

Tak musím říct, že se konečně zadařilo a po 6-ti letech našeho účinkování na Barchanu konečně vyšlo počasí. Myslím, že i pořadatelé mohhli být naprosto spokojeni s počasím i s návštěvností. Samozřejmě to by nebyl Barchan aby se něco nepokazilo. Prvně asi půlhodinová pauza kvůli špatné elektrice a pak ještě nějaké malé problémy s klávesama našeho klávesáka. Vše se naštěstí podařilo vyřešit a tak se lidi bavili a pařili až do noci. Ještě abych nezapomněl, tak nás potěšilo, že jsme zde viděli spoustu známých tváří, hlavně z plesu Motorpalu. Tak příští rok znova – vivat, vivat, vivat

Zblovice - 7.5.2011

Po dlouhé, dlouhé, dlouhé a ještě delší odmlce jsem se rozhodl sem zase něco napsat. A bude se to týkat včerejší zábavy ve Zblovicích. Když se mě Vašek ptal, jestli mám čas, tak jsem sice řekl, že ano, ale měl jsem trochu pochyby. Na druhou stranu, vždycky si rád zahraju. Ve Zblovicích jsme ale nikdy nehráli a navíc jsme měli zaskakovat za kapelu Credit, která kvůli osobním záležitostem nemohla vystoupit. Z mého pohledu jsou Zblovice malá vesnička skoro na konci světa :) a tak jsem byl připraven na akce typu „veřejná zkouška“. Naštěstí jsem byl hned o půl deváté mile překvapen, když dorazili lidi a naplnili sál. Všechno se skvěle rozjelo, lidé se bavili naplno a to možná taky díky tomu, že se jednalo o teplákovou party, takže atmosféra byla skoro „rodinná“. Sál se naplnil opravdu celý, takže byla radost hrát. Musím říct, že kdyby to šlo, tak bych si tam zahrál klidně zase znovu :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Příští akce
Dědice - obecní ples
23.2.2019
Myslibořice - školní ples
16.3.2019
Svatba
8.6.2019
Svatba
15.6.2019
Prokopov - sraz rodáků a přátel obce
22.6.2019
Poslední fotogalerie
Bohušice (31.8.2013)
Bohušice (31.8.2013)